Cześć!

Jestem Łukasz Matysiewicz – Grafik i Projektant stron internetowych. Nazywam swoje studio graficzne jako „One Man Army”, ponieważ potrafię samodzielnie doprowadzić do końca wiele projektów, ale współpracuję również z kilkoma małymi zespołami.
Moja przygoda z projektowaniem rozpoczęła się dawno temu. Daty pierwszych projektów, które udokumentowałem w 2011 roku i od tego czasu wiele się wydarzyło. Pracowałem w takich obszarach, jak projektowanie graficzne, reklama, branding, sztuka cyfrowa, druk, projektowanie i tworzenie stron internetowych, retusz zdjęć, fotomanipulacja i miałem kontakt z fotografią, bardziej z ciekawości. Bardzo podoba mi się minimalistyczny design, ponieważ jak Antoine de Saint-Exupéry powiedział: „Projektant wie, że osiągnął doskonałość nie wtedy, gdy nie ma już nic do dodania, ale kiedy nie ma już nic do zabrania.” Całkowicie zgadzam się z tym cytatem.
Współpracowałem jako freelancer z kilkoma firmami, ale głównie z klientani prywatnymi przez 5 lat. Od 2 lat koncentruję się na komercyjnej współpracy z firmami na zasadach B2B. Do tej pory stworzyłem dużo projektów do druku tj. Projektowanie książek, broszur, wizytówek, folderów, plakatów, ulotek, naklejek, billboardów, rollupów itp .; do sieci, tj. banerów, elementów social media, reklam Google, stopek e-mail itp. W obszarze brandingu jestem w stanie stworzyć spójny key visual na podstawie archetypów marki. W obszarze stron internetowych jestem w stanie zaprojektować i wdrążyć stronę internetową, sklep online na wordpress, woocommerce z certyfikatem SSL, Google Analytics. Jestem w stanie wprowadzić też wszelkie zmiany na istniejącej już stronie, zmieniając lub nadpisując style css.
Pomiędzy projektami staram się rozwijać. Rozwój osobisty jest dla mnie bardzo ważny.
Postęp, jaki poczyniłem od ostatniego dnia na Politechnice, był naprawdę imponujący. Muszę zachować te tempo! Było to kilka zdań o mnie. Jeśli mogę ci jakoś pomóc, nie wahaj się zapytać. Miłego dnia! Cześć.

Cześć!

Jestem Łukasz, a swoje Studio Graficzne określam mianem „One Man Army”. Kompleksowo zajmuje się całym procesem tworzenia stron Internetowych, logo, całego brandingu firmy czy też pojedynczych elementów do druku i Internetu. Dzięki ogromowi sztabu ludzi pracujących w tym Studio ceny są atrakcyjne. Kontakt z pakietem Adobe oraz daty pierwszych projektów i portfolio jakie udokumentowałem to rok 2011, więc już kawał czasu temu. Od tego czasu sporo się działo. Działam w takich obszarach jak projektowanie graficzne, reklama, branding, sztuka cyfrowa, przygotowanie do druku, projektowanie stron i aplikacji mobilnych, retusz zdjęć, a nawet miałem styczność z fotografią, chociaż bardziej z ciekawości tylko;) Współpracowałem freelancersko z wieloma dużymi i małymi firmami, ale głównie z prywatnymi klientami.
Do tej pory stworzyłem masę grafik wszelkiego rodzaju począwszy od plakatów, elementów do druku, wizytówek, ulotek, broszur po cyfrowe formy reklamy. Straciłem rachubę albo przestałem liczyć ile tego było. Na studiach i chwilę po miałem styczność z grafiką 3D oraz projektowaniem 3D – projekty techniczne – SolidWorks i wizualizacje 3ds Max, ciekawe doświadczenia, ale to nie było to. Już na studiach poznałem języki stron Internetowych tj. html i css, więc poprawki na stronach nie są mi straszne. Posiadam wiele ciekawych i inspirujących projektów w swym portfolio, chociaż to tylko drobna część mojej działalności do których mam prawa autorskie.
Jestem głodny nowych realizacji i chętnie sprostam każdemu nawet niemożliwemu wyzwaniu, ogranicza nas tylko nasza własna kreatywność i czas realizacji. Rzetelnie podchodzę do swych obowiązków, człowiek nie wie kiedy przekracza granicę pracoholizmu, jeśli robi coś z pasji. Cały dzień przed komputerem staram się rekompensować dużą ilością ruchu (siłownia, bieganie, jeśli czas na to pozwoli) oraz zdrowym odżywianiem, pomaga to przy kreatywnej pracy chociaż i pizza zdarzy się od czasu to czasu.


Jeśli tutaj dotarłeś i czytasz to, to Wow jestem w szoku oraz zapraszam do kontaktu, jeśli mogę pomóc.

Z przyjemnością pomożemy Ci w kreowaniu twojej własnej marki,
strony internetowej, sklepu internetowego lub produktu.
Kontakt

matysiewicz.com – Studio Graficzne

al. Zwycięstwa 241/13, 81-521 Gdynia
NIP: 7182046157, REGON: 369910851
+48 600 922 986
lukasz@matysiewicz.com