4 Obowiązkowe Wtyczki do WordPressa część 2

4 Obowiązkowe Wtyczki do WordPressa część 2

Chciałbym omówić 4 Obowiązkowe Wtyczki do WordPressa część 2, które powinny być zainstalowane przez każdego użytkownika.  Szczegółowy opis każdego z nim poniżej.

Jeśli potrzebujesz pomocy, skontaktuj się z nami. Chętnie Ci pomożemy.
W każdym razie celem każdej wtyczki jest automatyzacja pewnych elementów strony, więc dobrze jest usiąść i zrobić to dobrze. W następnych artykułach postaram się dostarczyć więcej wtyczek, ale ..

 

Przejdźmy do rzeczy.

4 Obowiązkowe Wtyczki do Wordpressa część 2

AMP

Co raz bardziej kładzie się nacisk na projektowanie pod kątem aplikacji mobilnych. To nic dziwnego ponieważ liczba użytkowników mobilnych, którzy korzystają z internetu ciągle rośnie. Przy samym pozycjonowaniu strony szybkość ładowania ma znaczenie, pomijając oczywiste, że użytkownik nie będzie czekał kilkunastu sekund zanim strona się załaduje. Plugin AMP wychodzi nam na przeciw, pozwala nam na szybsze ładowanie naszej strony na przeglądarkach mobilnych.

Akismet Anti-Spam

Wtyczka pomaga nam uchronić się przed spamerami oraz botami spamującymi, bywają one bardzo uciążliwe. Potrafią w bardzo krótkim czasie zostawić nam na stronie parę tysięcy komentarzy, które nie każdy potrafi szybko usunąć z bazy sql.

4 Obowiązkowe Wtyczki do Wordpressa część 2
4 Mandatory WordPress plugins part 2

Easy Updates Manager

Wtyczka umożliwiająca nam automatyczne aktualizowanie pluginów na stronie. Jak wiadomo wtyczki mają to do siebie, że często pojawiają się aktualizacje, które łatają pewne błędy, a nie każdy ma czas ja robienie ich.

WP Chatbot

Wtyczka pozwalająca załadowanie nam messengera facebooku na stronie. Prawie każdy użytkownik posiada konto na facebooku. Podłączenie takiej wtyczki na stronie pozwoli na łatwiejszą komunikację z użytkownikiem.

4 Mandatory WordPress plugins part 2